PROGLAS KURUMSAL

PROGLAS CAM METAL SAN. A.Ş 2015 yılında Ankara'da kurulmuştur. SİNCAN Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 kapalı 2.500 m2 açık alanda faaliyet gösteren firmamız, ağırlıklı olarak cephe sektörüne hizmet vermektedir. PROGLAS Yüksek kalitede nitelikli cam üreten ve kendi konularında dünya devi olan firmaların 2 gümüşlü ve 3 gümüşlü tüm camlarını başarıyla işlemektedir. Kuruluşunun üzerinden henüz 2 yıl geçmesine rağmen ICONOVA/G.ANTEP ve YDA CENTER/ANKARA gibi Türkiye'nin en büyük projelerine imzasını atmıştır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimize verdiğimiz sözleri, söz verdiğimiz gibi yerine getirmek temel prensibimizdir. Şirketimizde çalışan tüm personelimizin katılımı ile sistemimizi sürekli geliştirmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak, bununla birlikte onlara doğru ürünü, en iyi şartlarda sunmak şirketimizin vazgeçilmezleri arasındadır.

Misyonumuz

Geniş Mühendis kadromuz ve tüm çalışanlarımızla, Dünya cam sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve sektörümüzde faaliyet gösteren firma ve kadrolarına bu gelişmeleri aktararak, Türk cam sektörüne fayda sağlamaktır.

Image

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

Üretimini yapmış olduğumuz düz ve kaplamalı camlar,PROGLAS farkı ile Dünya standartlarına...
Image

MAKİNA PARKI

MAKİNA PARKI

Proglas A.Ş. Gelişmekte olan teknolojiyi güncel olarak takip eder. Müşteri memnuniyeti için yeni nesil...
Image

PROJELER

PROJELER

Yurt içi ve Yurt dışı, birçok projeye imza atan PROGLAS A.Ş sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir...
Image

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.
Top